Uroczysty, Gminny "Dzień Seniora".
Źródło: Urząd Gminy Cedry Wielkie   
11.02.2011.

Przykładowa grafikaW minioną sobotę dnia 05.02.2011, tradycyjnie już po raz kolejny na początku nowego roku spotkali się najstarsi mieszkańcy Gminy, by uroczyście świętować swój "Dzień Seniora". Zaproszenie na tę uroczystość przyjęło ok 130 seniorów z terenu Gminy, którzy ukończyli 70 rok życia. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Św. w kościele parafialnym w Cedrach Wielkich koncelebrowaną przez Ks. Prałata Franciszka Fecko. Po Mszy Św. zaproszeni goście spotkali się w sali  Zespołu Szkół w Cedrach Wielkich, gdzie przywitani zostali przez Wójta Gminy-Janusza Golińskiego, Przewodniczącą Rady Gminy-Bożenę Daszewską, Kierownika GOPS-Grażynę Bereza oraz Dyrektora Zespołu Szkół w Cedrach Wielkich-Marka Uzarek. Po oficjalnym przywitaniu zaproszonych gości i złożonych życzeniach nadszedł czas na poczęstunek i wzajemne rozmowy z osobami, z którymi uczestnicy uroczystości niejednokrotnie nie widzieli się od dłuższego czasu. Oprawę artystyczną spotkania przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół w Cedrach Małych oraz młodzieżowy chór z Zespołu Szkół w Cedrach Wielkich. Nad całością artystyczną uroczystości nadzór sprawował Michał Olejnik, który wybierał dla seniorów odpowiednie melodie do tańca. Wielu seniorów włączyło się także czynnie do organizowanych konkursów i zaprezentowało swoje zdolności i umiejętności wokalne.

Miniony "Dzień Seniora" na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wspaniała atmosfera towarzysząca spotkaniu była okazją do miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się a przede wszystkim rozmowy z dawno nie widzianymi rówieśnikami.

Wszystkim Seniorom składamy raz jeszcze najserdeczniejsze życzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Do zobaczenia za rok !

Zapraszamy do galerii zdjęć  >> GALERIA 1   GALERIA 2

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »